Начало Спорт Шахмат Престижно представяне на плевенски шахматисти на открит турнир по ускорен шах за "Купа Ловеч"

Вторник, 02 Март 2021 09:50
Престижно представяне на плевенски шахматисти на открит турнир по ускорен шах за "Купа Ловеч" Печат Е-мейл
( 2 Гласа )
Спорт - Шахмат
Написано от Вестник "Посредник"
Понеделник, 19 Октомври 2020 08:47
chess На 18 октомври в Ловеч се състоя 14-ят открит турнир по ускорен шах за "Купа Ловеч", съобщава Чавдар Андреев от шахматен клуб „Спартак Плевен XXI”.
В него участвуваха 42 състезатели от 13 клуба в страната. Те играха 7 кръга по „Швейцарска система“. Отлично се представи майсторът на спорта Емил Шукин от плевенския клуб, който постигна четири победи, две ремита и само една загуба - от победителя гросмайстор Радослав Димитров (Разград). Така с 5 точки Емил Шукин зае трето място в крайното класиране. В състезанието взеха участие още трима състезатели от плевенския клуб, като Живко Ненов и Мартин Петков набраха 3,5 точки, а Петър Крумов 3 точки.

Харесвате тази статия! Харесайте и страницата на “Посредник” във Фейсбук, където е публикувана