Проблеми

И днес няма вода в част от жк „Сторгозия“

Без водоподаване остават живеещите по ул. „Крали Марко“, както и в бл. 18 и бл. 19

В ж.к. „Сторгозия“ продължават аварийно-ремонтните дейности в района на бл. 18, съобщават от ВиК.

„В резултат на установения по-голям от първоначално констатирания обхват на аварията, работата по отстраняването ѝ продължава и днес. Без водоподаване остават живеещите по ул. „Крали Марко“, както и в бл. 18 и бл. 19. Към момента не може да бъде посочен краен срок за приключване на ремонтните дейности. Допълнителна информация ще бъде предоставяна своевременно“, информираха от дружеството.

Подобни новини

Back to top button